Fitness Blog pro maminky

Většina žen ztratí během porodu asi 6 kilogramů, včetně hmotnosti samotného miminka, placenty a plodové vody. Během prvního týdne po porodu "zhubnete" další kila, protože se zbavíte zadržených tekutin - ale tuk uložený během těhotenství nezmizí sám od sebe.

Máte za sebou porod, možná už končíte šestinedělí a v hlavě začínáte přemýšlet, jak to "udělat", abyste měla co nejrychleji zpět i své tělo. První rada zní: nespěchejte. Stejně jako těhotenství trvalo devět měsíců i tělo potřebuje po porodu nějaký čas k tomu, aby se dalo zpět "dohromady". Netvrdím, že to musí trvat zrovna devět měsíců, ale za...

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.